Hakunamatata

Co byste jako první udělali, kdybyste se vzbudili ráno jako osoba opačného pohlaví?

Nejlepší odpověď
zjentek

to vzrušení by opadlo hned, jak bych počůral prkýnko

Další odpovědi
Drap

Zašel bych si psychiatrovi.

anonym

Určitě bych se šel(šla)vyčůrat a pak bych si šel (šla)lehnout na kanape a přečetla bych si noviny,odpoledne na pívo,fotbálek,vedl bych(vedla)úplně obyčejný život.Největší radost bych měl(měla)o vý­platě!O třeti­nu vyšší bez mého přičinění.Hezký život bych měl.

Orange

Obě ruce bych si položil na hrudník :D

bolak

opačného pohlaví? myslíš jako kdyby bylo naruby jo? no tak to bych s tím šel asi k doktorovi, co by mi zbejvalo..

rigormortis

No já bych spíše zašel k psychologovi…tře­ba paní Fifkové, ta se na trangender celkem zaměřuje.
Doplňuji:
pardon… transgender.

marci1

Rozdělil bych úkoly, dal si pivo, přečetl noviny, hezky se prospal a šel na fotbal.:-)

arygnoc

otočil/a by som sa vpravo a poznamenal/a:

  • Drahá, s vaginálnym orgazmom je utrum.

dexinka

já bych si nechala „vyhudrovat pelikána“ abych pochopila, co na tom chlapi tak milujou :D

autacek

Sice to trvalo déle než jsem našel odpověď, ale asi by to vypadlo nějak takhle: 🙂

http://www.you­tube.com/watch?v=o­a2_zQ08A90&lis­t=RD02B2s8c6PnJiE