Weroniq

Co byste doporučili na pořádné vyčištění pleti?

většinou používám čistící pleťovou vodu, ale poslední dobou mám pleť nějak víc zanesenou, i přesto že make-up nebo pudr na tvář nepoužívám.. tak nevím je toho hodně peelingy, masky, krémy, ale nechci si pleť zas nějak moc podráždit, mám smíšenou – místy suchou a místy mastnou a celkem citlivou.. na nose se mi teď víc než jindy tvoří černé tečky a na čele pupínky :/

Nejlepší odpověď
Drap

Parní saunu

Další odpovědi
briketka10

MÁM TÉŽ TAKOVOU PLEŤ A POUŽÍVÁM S ÚSPĚCHEM HLOUBKOVÝ DETOXIKAČNÍ PEELING OD GARNIER ASI ZA 150,–Kč JE BEZVADNÝ 1X TÝDNĚ A HYDRATAČNÍ TONIKUM BEZ ALKOHOLU LIRENE ASI ZA 100Kč,TEČKY ZMIZÍ A MAČKÁNÍ NENÍ VŮBEC POTŘEBNÉ,PROTOŽE SE VYČISTÍ PEELINGEM,NENÍ TO DRAHÉ A POMŮŽE..A MOMÉNT TAKY SYROVÉ KVASNICE JSOU VÝBORNÉ !!!A NEJÍST MOC OSTRÉ JÍDLO..

anonym

Musite jit ke kosmeticce. Ta vam ty pupinky musi vymackat. ☹ -iv-

mrblackwell

Zkuste přípravky z tee tree olejem.

Zdroj: http://search­.seznam.cz/?q=te­e%20tree%20ple­tov%C3%A1%20vo­da

FOX.IK

Me osobne nejlepe pomaha peeling- PRAVIDELNY, ale neprehane no a vymackat to- coz je nechutne,ale jinak to nejde

sonca12

Ze svých zkušeností doporučuji pleTóvou vodu od Clinique. a mycí gel od Yves Rocher nebo od Eucerinu-vše je zásádně kvalitni kosmetika bez barviv.já jsem tyto výrobky vyzkoušela,mám podobnou plet jako vy a nemuzu si stezovat.Vyzkou­sejte sama,uvidite,nemusi to pomoct kazdemu ale ja jsem spokojena.