jirka F

Co byste dělali, pokud byste mezi lidmi překypovali inteligencí?

Nejlepší odpověď
Rokio

Absolvoval bych vysokou školu a získal bych dobře placené a vysoce kvalifikované zaměstnání. Dále bych se snažil ještě lépe investovat a věnoval bych se podnikání.

Další odpovědi
Kepler

Asi bych trpěl mlčky. Snad jen „dobrý den, nashledanou, dobrá práce!“

Reezo

Inteligentní v jakém směru myslíte? Předpokládám, že se jedná o člověka, který je inteligentní ve všem.

Asi bych hodně lidí pokládal za hlupáky a omezence a sám bych byl asi podivín pro ostatní. Každopádně bych si rozjel vlastní bussiness, abych nemusel otročit pro někoho.
To bych mohl vlastně už teď rozjet nějaký bussiness, ale jsem na to moc línej…

autacek

Co ti budu povídat, je to utrpení. Řada lidí vůbec nestíhá pochopit tok mých myšlenek. Třeba zde 😉 https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/tyka-se-statem-stanovena-maximalni-cena-respiratoru-i-obchodu-s-pouzitym-zbozim

quentos

… a konkrétně za kterou z chyb v otázce se omlouváš?

Kelt

Zatím tolik inteligence nemám, abych si dokázal představit, co bych dělal , kdybych jí měl mnohem více. Myslíš, že bych si měl nechat trhat vlasy jako Děd Vševěd? Nebo dělat nějakého Všeználka?