Lgee

Co byste dělali, kdybyste získali 100 mil Kč?

Užívali byste si života? Žili byste stereotypni život a chodili do práce, nebo byste doma lenosili, nebo byste cestovali, já kdybych vyhrál dal bych výpověď lenosil bych, hrál hry na PC za aspoň 200k občas bych zajel na dovolenou. A koupil bych si luxusní postel, část bych investoval (15–20 mil)

Nejlepší odpověď
briketka10

Jiné.

Koupila bych ostrov pro všechny mé příbuzné.
Kámoška by bydlela vedle na pláži.
Zaplatila bych vybudování několika útulků pro
opuštěná zvířátka.
Podělila nějakou částkou charitu.
Zbytek by šel na rentu.

Lékařská péče, všechno soc. zabezpečení na
ostrově by bylo zařízeno. Přístav, malé městečko…

Další odpovědi
hapiky

Jiné.

Pokud bych je získal legálně, tak bych se radoval. Obdaroval bych také někoho kdo je potřebuje, aby se také radoval, potom další a další až bychom se radovali všichni.

ivzez

Jiné.

Stereotyp lenošení a hraní her na počítači mne neláká.

Já bych dál chodila do práce.
(Téměř vždy mne práce bavila.)

Klaproth

Jiné.

zjentek

Daroval na charitu 99% částky

…a konečně se odebral do těch Bohnic.

Ivzez, dle frekvence Vašich CV na síti by jeden řekl, že práci nemáte.
Taky vždy hledám a hledám, kdeš by ocenili mé nápady (téměř vždy mne práce bavila) a když se pak ukáže, že jsem se ocitl v soukolí zaběhlých nápadů jiných mozků, lapen jako v lese hobit, už mě to pak také nebaví.
(Nevědět nic o dřině, práce by mne téměř bavila.)

Briketko, nač zakládat nový Bohnice v panenský přírodě?

anonym

Jiné.

Tak předně bych musel zaplatit darovací daň bohužel … pak bych celou částku začal půjčovat třeba na zonky.cz a nechával tím ty peníze vydělávat. Přes půjčky je zhodnocení peněz velmi rychlé, časem bych je nejspíš zakotvil v cenných papírech, akciích a žil z dividend. Nechat ty peníze jen tak ležet ladem znamená postupně o ně přicházet, peníze musí pracovat, množit se a přitom generovat hodnoty, to je jejich smysl :)

hapiky

briketka10: Čím byste tam topili?

zjentek

Hapiky a pak by se všichni happy odjeli radovat na briketčin ostrov a topilo by se mrtvolama.

briketka10

hapiky

To je snad zbytečná otázka.

BYLI BYCHOM tam, kde není potřeba topit.
Dyť je to vše jen kdyby bylo a co by bylo 😁