Deli

Co byste dělali, kdybyste věděli, že konec světa se neodvratně blíží…

… a nastane třeba za týden?
Doplňuji:
Taky bych chtěla být se svou rodinou, jako -iv-. Ale asi bych zoufale plakala a všechny jen vystresovala.
Jak to zvládají takové ty MATKY jako byla třeba ve filmu Titanic ta, co své děti uložila do postele a vyprávěla jim, když už jí bylo jasné, že se s lodí potopí?
Já vím, je to jen film…

Nejlepší odpověď
dědapetr

Sel bych si sednout na kopec a díval se jak přichází,protože bych to víckrát neuviděl.

Další odpovědi
hanulka11

to mě nechává klidnou, protože nic takového se nestane, nikdo nebude vědět nic dopředu a takové kdyby…na to si nehraju
Doplňuji:
myslím, že je lepší mít v hlavě jiné věci než takovéto otázky ....... co by kdyby …

slad08

nedělal bych naprosto nic, protože stejně by se nic nezměnilo a hlavně protože bych se s tím vyrovnal a nepotřeboval bych utrácet peníze za zážitky, protože jsem měl spokojený život.

anonym

Utikala bych za svymi syny , abych mohla byt s nimi. Ale stejnym tempem by utikali oni ode me , aby meli posledni chvilky v klidu. !! 🙂

  • iv-

casey

No, kdyby to vedeli vsichni, tak si moc neuzijem, pac by nebyl nikdo, kdo by na posledni tyden pracoval. Max. jak rika barbakan muzeme vyrovnat dluhy, jestli ovsem v bankomatu budou nejake penize. Kazdej bude chtit rozfofrovat co muze a banka bude prece zavrena. Vznikl by jenom chaos.
Asi bych jel nachatu, hodil neco na gril a narazil soudek plzne.

mosoj

Takovéto úvahy jsou naprosto bezpředmětné.
I kdyby něco takového hrozilo tak žádná ( zdůrazňuji žádná !!)vláda nedovolí aby jsme se to dozvěděli předem. Lidstvo by v tom okamžiku ztratilo veškerou morálku a nastal by chaos. To by jsme teprve viděli co člověk dokáže.

iwetax

Kdybych to věděla 100% tak bych vybrala všechny své peníze + bych si půjčila a šla bych je utratit (hlavně za zážitky). Taky bych si koupila něco na usnutí aby mě smrt nebolela.

anonym

Vyrovnal bych dluhy,proto že bych chtěl bez nich umřít.

arygnoc

hledal bych nejbližší loď Vogonů, abych je mohl stopnout (viz: Stopařův průvodce po galaxii).

Ella

nejspíš bych pořádně zazmatkovala =D ale stejně nikdy neví jestli se to stane, navíc proč by to mělo být zrovna příští rok, když život na zemi existuje už několik milionů let a nic se nestalo…

A k vašemu doplnění o Titanicu – to netuším=( Muselo to být příšerné, vědět, že je konec, hlavně oni ani neměli šanci, protože je tam dole zamkli, aby se náhodou nezachránili oni, ale bohatí =( Vědět něco takového dopředu, že prostě nemáte šanci přežít, je něco co bych nikdy nechtěla zažít. Asi bych nedokázala jen tak sedět/ležet a čekat až se utopím – navíc tělo se brání, chce vzduch a máte jen vodu, takovou smrt bych nepřála ani nejhoršímu nepříteli…

gnosis

chtel jsem napsat ze si vyberu vsechny penize a utratim, bohuzel to nejde, kdyby to tak chteli udelat vsichni:) banka ma totiz v hotovosti jen zlomecek toho, co tam maji dohromady lidi ulozeno. zbytek penez si banka jaksi cuca z prstu – existuji jen v elektronicke podobe. k penezum se dostane jen par stastlivcu – prvnich par desitek lidi co se dostanou k bankomatu, nez se u nej zacne strilet. myslim, ze by nastal chaos, a mnoho lidi by se ke svym blizkym dostalo jen pesky nebo na kole. obrovske mnozstvi lidi by zemrelo jeste pred samotnym koncem, infarkty, nehody, nelecene urazy, rabovani apod. ja bych se rozloucil s rodinou a zasel bych na nakou rozhlednu nebo kopec, at mam na ten konec pekny vyhled, a zhulil bych si hlavu, at si ten vyhled poradne uziju.