bolak

Co byste dělali, kdybyste potkali toho člověka s tričkem?

Ptal se tu nedávno zjentek, jestli jste někdy někoho potkali v tričku s nápisem Odpovědi.cz, já na to napojím a zeptám se, kdybyste takového člověka skutečně někde potkali, hlásili byste se k němu? //

Nejlepší odpověď
quentos

Ano, ihned bych mu oznámil že tam lezu taky a vyzvídal bych co má za nick

šak jsme lidi – zvědaví jak vopice už vod přirození, ne?

Další odpovědi
ponovotny

Jen bych se usmál, a šel dál..

Doplňuji:
a pak bych přišel domů a mrzelo by mě že jsem ho neoslovil, protože bych myslel, že to je určitě zejntek a tak bych se několik dnů trápil a obhajoval bych si to tím, že stejnak nevypadal tak jak jsem si ho představoval.
Osobně bych to tričko na ulici nenosil, protože bych se bál, že mě někdo veme po hubě železnou tyčí a bude ze mě chtít vymlátit jestli jsem dr.

ten který je

Ano, ihned bych mu oznámil že tam lezu taky a vyzvídal bych co má za nick

Byl bych tak trochu zvědavý,ale nenaléhal bych ohledně nicku.Toto je jen určitý druh trávení volného času a o nic nejde.:-)

anonym

Jen bych se usmál, a šel dál..

…pak bych se vrátila,zeptala se, kde si koupil to trígo.Kdo jsem já,bych mu řekla až poté,když bych se dozvěděla, kdo je on.Tričko vlastním,ale že bych v něm vyrazila třeba do Globu,nehrozí!

redy

Ano, ihned bych mu oznámil že tam lezu taky a vyzvídal bych co má za nick

ale můj bych mu neřekla, bych se styděla

dudu

Jen bych se usmál, a šel dál..

zjentek

Ano, ihned bych mu oznámil že tam lezu taky a vyzvídal bych co má za nick

jako redy bych mu svůj taky neřekla, akorát já jako zadavatel té otázky musím ještě doplnit, že abych mohl odpovědět fér, tak ti tady na to chybí čtvrtá variace: vůbec nvm o co go, jde mi čistě o tričko, héč ,)

jirkajirka

Ne, zrychlil bych krok, jen abych už byl od něj co nejdál..

Doplňuji:
Nesnáším reklamu a za druhé když vidím jak tu někteří získávají body nestálo by mi to za zastavení

suaeda

Jen bych se usmál, a šel dál..

Doplňuji:
Tričko jsem zatím neviděl. Buď jej zde v mém bydlišti nikdo nemá, anebo jej nenosí.

briketka10

Ano, ihned bych mu oznámil že tam lezu taky a vyzvídal bych co má za nick

přála bych si, aby mi řekl svůj nick
a já mu klidně povím ten můj :DD

anonym

Ano, ihned bych mu oznámil že tam lezu taky a vyzvídal bych co má za nick

Chybí mi tu opět varianta „jiná možnost“. Pokud už bych si všimla mně povědomého trička, tak bych nejspíš zareagovala. S Hladou, Dr.Axlem, quentosem ani s annas problém nemám. U těch vím, jak vypadají. No a u ostatních by mne samozřejmě zajímalo, s kým mám co dočinění. Osobně si myslím, že kdo si tu na nic nehraje, nemá potřebu něco tajit. Já bych svůj nick klidně prozradila.

Matthew

Jen bych se usmál, a šel dál..

Doplňuji:
Tak už se ptám lidí co nosí trička seznam na jejich email adresu :) lidí co nosí trička youtube a facebook na jejich nick names, tak už bych si připadal trapně ještě otravovat lidi z odpovedi.cz :) ale svůj nick bych napožádání klidně řekl, ale jelikož bych triko odpovedi na sebe nedal, tak hodně štěstí :)

GM

Ano, ihned bych mu oznámil že tam lezu taky a vyzvídal bych co má za nick

sarinks258

Jen bych se usmál, a šel dál..

Doplňuji:
Ale mrzelo by mě to taky.Nenávidím ty,kdo má stejný tričko nebo takový to slavný 😁

cliwe

Jen bych se usmál, a šel dál..

stejsi12

Jen bych se usmál, a šel dál..

jakho

Ano, ihned bych mu oznámil že tam lezu taky a vyzvídal bych co má za nick

opportunity

Jen bych se usmál, a šel dál..

Andre5000

Jen bych se usmál, a šel dál..

bolak

ocko, žádná „jiná možnost“ tam nechybí, protože máš možnost vůbec nehlasovat… ono vždycky je na výběr, v tomto případě ze dvou možností A) bejt otravná B) nebejt votravná

co se týče toho tajení, tak to je taky trochu jinak, vem si třeba že narazíš na nějakýho pošuka, což je pro jednoho je třeba člověk co má zálibu v bazénech a ve všem okolo plavání, pro druhého člověk co slídí, vyhledává a zapisuje si údaje o lidech na které narazí na internetu, a pro někoho třeba šílená vědma, lidi jsou totiž různí, a když na takového pošuka narazíš, raději se mu vyhneš, a o žádné hraní něčeho nebo tajení opravdu nejde…

i když..já se ti ocko přiznám, já ve skutečnosti nejsem tak krásnej na jakýho si tu hraju, já totiž ve skutečnosti vypadám jako prkno vod hajzlu, takže kdybys na mě někdy náhodou narazila, nezapomeň mě při odchodu zvednout a políbit na čelo

gagaga

… ja bych urcite toho cloveka oslovila .. :) a hned bych taky rekla, kdo jsem .. :) i tomu zachodovemu prkenku .. :)
take znam nekoho z fotky a presto by to byl asi poradny sok !
( vzajemny ) :)

  • iv-

bolak

hele, když nám pošleš to svou fotku, jak jsi tu jednou slibovala, tak já ti možná pošlu e-mailem to co si chtěla ty :)

zjentek

hmm ..tak podle všeho to vypadá, že to bude chtít novou soutěž a jako odměna mnohem kvalitnější trika, jinak to vy fajnovky prostě nosit nebudete ..a kdo to při zrodu odpovědí říkal, že trika jsou velmi kvalitní, hmm?

zjentek

ponovotny: v klidu brouku, budu takový, jakého si mne představuješ ,o

ponovotny

Když je to tedy tak měním svou odpověď a měním svou odpověď- Kdybych potkal někoho v tom tričku, šel bych zaním a pošeptával bych „zjentku, zjentku“ ;)

GM

díky za toho dr., dlouho jsem se tak nezasmála.

zjentek

teď mluvíš jako badisco

ponovotny

nebo bolak?

zjentek

nebo kokotis ,D ..víš jak má třeba nějakej produkt 2in1, víš? Tak odpovědi.cz maj 3in150, proto jsou tak vážený. Jenže když se budou externí ajťáci takhle flákat, tak se to proflákne a pak by mohli být fired, jak říkáme u nás v čechách, proto je dobrý být trochu samostatnej, víš, kvůli návštěvnosti ..ale říkám si, jak být ve 3in150 samostatnej? Že by- začít myslet? Nee to bolí ..tak jak teda? Noční můra na vyžírky, to by mohlo zabrat ,)

ponovotny

co sem taháš kokotise, říkals že rodinu z toho vynecháme ;), jestli ti přijdu podobnej komukoliv tak to beru jako tvůj názor. Tomu zbytku toho co píšeš moc nerozumím, jestli jako myslíš nás tři nebo vás tři ;)

zjentek

ocko: já taky- zjentek ..ne vážně, líbí se mně, co jsi napsala a protože jsem na rozdíl od zvědavých hodně zvídavý, tak nabídku beru- pošli fotku.

jirkajirka

Jen k upřesnění: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/neni-to-zakerne-jako-prase

zjentek

  1. tvůj odkaz nebude do minuty funkční ,)
  2. a co to upřesňuje? Napiš plís, ať vím, jak jsi nestranný a rezistentní

jirkajirka

Bude-li odkaz smazán jen to potvrdí to o čem odkaz je.

jirkajirka

Drap to napsal přesně.Už bych se opakoval. A že si se tak nadurdil???

zjentek

co je to nadurdil ..ať vím, jak se cítím, dík ,)

jirkajirka

No tak jinak. Je jedno přísloví o trefený huse kamenem,že vždy zakejhá.

zjentek

kejh kejh

ponovotny

trička by měla mít i nick uživatele aby se předešlo šmelině ;)

zjentek

..nebo QR kód s daty z odpovědí ,)