Klarisa

Co byste dělali kdybyste našli na ulici zlatý prsten nebo řetízek?

Nejlepší odpověď
zzzzz

No co jiného než ho odevzdat na policii nebo na úřadě. Je to sice hromada papírování, ale nenechala bych si to, pro někoho to může mít vysokou citovou hodnotu.

Není pravda co píše 4154, nález majiteli odevzdáváš, jen pokud je jasné kdo je majitel. Takže pokud na šperku není vyryté jméno, adresa a rodné číslo, tak je majitel neznámý a odevzdává se to tak jak předtím.

Další odpovědi
Drap

Mně takové štěstí nepotkává.

Hamon

Ono je snad víc možností?

petra15

Tak ja , kdyz jsem nasla balicek bankovek, svazany hezkou gumickou, jsem ten papir vyhodila a ta pekna gumicka se mi hodila na vlasy…jsem prece blondynka.....:):)

Vzhledem k tomu, že nalezený předmět musí člověk od nového roku odevzdat majiteli a ne na policii, tak bych se na vše vys… a nechal si ho.

Bad Wolf

Kdyby nic nebylo poškozené, tak bych měla pro někoho dárek.

zzzzz

Hamone jasně že je jiná možnost, mohl bys ho dát -iv- a to by už měla 3. Iv to budete mít skoro jak Vánoce, ještě zabít kapra 🙂

gagaga

to bych spis zabila hamona, nez kaprika !! :p

Hamon

Prani damy je mi rozkazem, nicmene se obavam, ze v tomto Vam nemuzu slouzit.

gagaga

;(

zzzzz

Hamon s bramborovým salátem??? To je nějaká německá specialitka? 😁

gagaga

nene ..z hamona bych udelala Leberwurst
:o
on totiz " zatim " jeste nevi, ze kdo me tady " sahne " na an. a na aryho, tak ten ma dny " spocitane "
:)
pomstychtiva -iv-

Hamon

Chraň bůh, že bych na „aryho“ sahal :)

gagaga

A to ja bych si zase sahla rada :o
ale on je stastne zadanej a ja , protoze ho mam rada, tak mu preju i tu jeho pani ; (

zzzzz

Hamone na kolena a prosit za odpuštění !!!

Hamon

Rád bych, ale nemůžu. Nebylo by to upřímné. Myslím, že oni oba to přežijí :)

gagaga

hned bych si ho na sebe navlikla !

  • iv-

arygnoc

dal by som ho -iv-, to by mala 2.

;)

gagaga

🙂
beru vas za slovo !
5 x z je muj svedek !
:p
dekuji .. :-*

ja vlastne kazdy den chodim do ulic jenom kvuli hledani retizku ..
a kdyz se zrovna nedari, tak jdu do bazenu a tam se podivam do par skrinek ..
ale psssst !
pak to prodavam v nemecku na blesaku :P

zzzzz

Dnes máte oba hodně dobrou náladu 🙂D

arygnoc

no – rusi vypadli (chudáci, na sibíri je kosa)
sábliková
biatlon

;)

len ten hokej, ej ej, jeden knedlík proti trom krocanom …

gagaga

:)

arygnoc

už mám iba dilema (smutné), či nedopadneme s amíkmi zasa 7:1.

:(

marci1

Tipuju tak 5:3 pro „Amíky“. ☹

zzzzz

Doufám, že ti vaši ještě neodletěli, ty vládní speciály jsou docela drahé ☹

marci1

Poletíme spolu ! ☹ Ahoj 🙂

arygnoc

nič sa nedá robiť.
škoda.

útok jágr, štěstí, náhoda sklamal.

a dokonca ani rozhodcovia nepískali proti amíkom.

škoda, škoda.

no nič, budem pozerať curling.

Hamon

Co ty to mas za uchylku, co si timto kompenzujes? Fakt by me zajimalo, co si lecim tou zlucovitosti a zlomyslnosti. A je mi te docela lito, snad to pujde jednou lecit.

arygnoc

drahý hochu, čo si meníš mená, netráp sa, nemusí ti byť ničoho ľúto.

tu sa nejedná o žlčovitosť tebe prirodzenú, ale o skutočnú ľútosť.
a konštatovanie, že sa proste nedarilo.

o zlomyseľnosti môžeš rozmýšľať ty, porozmýšľaj nad svojimi príspevkami, ktorými si TY kompenzuješ svoje averzie.
nehľadaj niečo, čo neexistuje.
alebo – neštuduj texty, ktorým nerozumieš, ktoré nechápeš.

howg.

Hamon

Ano, ten vysmech Pavelcovi (v brane vlastenec), Jagr a spol… to je opravdu uprimna litost. Opravdu to zjevne nemas v hlave v poradku.

arygnoc

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jake-je-nejcastejsi-prijmeni-na-slovensku

skončil som.
skutočne nemám chuť sa s tebou prieť.
rád, tak ako doteraz, ocením tvoje rozumné odpovede.
bohužiaľ, keď sa nevieš povzniesť nad vlastnú kultúrnu úbohosť, v tom ti neviem pomôcť.

prajem ti pekný deň.
nezabudni, aké meno si prijal.

mohol by si si to dať do profilu.

ďalej nemienim s tebou na túto tému diskutovať, pokladám to za hádzanie perál sviniam.

ale rád komentárom (kľudne i úsmevom či akokoľvek) podporím otázky a odpovede na úrovni (ako sa dialo i deje).

toto ti proste nevyšlo (viď odkaz), myslím, že si si uhnal morálny debakel.

Hamon

Jaksi jsem nepochopil co mi nevyslo. O muj moralni status mit strach nemusis, ty nejsi ten, komu jsem povinen skladat ucty. A za svymi tvrzenimi si stojim.