Rokio

Co byste dělali, kdybyste dostali sudý počet květin od muže (otázka pro ženy)?

Nejlepší odpověď
zjentek

Mně na Valentýna stará vomlátila vo hlavu Half Dozen ROSES!

A linkem níže ti vlastně sděluji, že obdarovat ženu sudým počtem květin je naprosto v pořádku i za jejího života:

https://www.pro­flowers.com/o­ne-dozen-roses-rod

Drape, trochu kreativity do toho, dnes nějak nejsi ve formě. ;)

Další odpovědi
ivzez

Já mám z květin radost bez ohledu na jejich počet.
(Nikdy mne nenapadlo je počítat.)

Drap

Mrzí mne, že nemohu odpovědět, jsouce muž.

marci1

Ještě se mi to nestalo, ale kdyby ano, měla bych velkou radost a poděkovala bych dárci. I když se říká, že sudý počet květin přináší smůlu, dnes se to tak již nebere (vyžaduje to spíše starší generace). Ovšem sudý počet na hřbitově se vyžaduje.:-))
https://www.flo­rea.cz/blog/-lichy-nebo-sudy-pocet-kvetin-do-kytice

led

Pokiaľ je to z lásky, tvárim sa, akoby som nevedela počítať a nie ako učiteľka matematiky.
Iné je, ak by mi darca tým chcel naznačiť, aby som už odišla do nenávratna, potom bude platiť „nepřátel se nelekejme a na množství nehleďme.Hrr na ně!“

autacek

A já myslel, že sudý počet je naprosto normální, pokud je to třeba k osmnáctinám osmnáct růží. Nebo etiketa snad žádá jednu navíc přidat?

iceT

Dostat ke kulatým celým narozeninám sudou kytici přece nemůže žádnou ženu urazit?