Lgee

Co byste dělali, kdybyste disponovali obrovským majetkem?

Třeba 5–10 milionů korun.

Odpovědi
Dochy

Počkej, a kde je ten obrovskej majetek? 5 mega je běžná cena menšího rodinného domu…

Drap

Hodnotu majetku 5 – 10 milionů mají tisíce domácností u nás. Nepočítal jsem, ale myslím, že obdobnou hodnotu majetku mám i já. Co bych tedy dělal? Nic, žil bych stejně jako teď a myslel na to, abych vyšel s důchodem.

Jack 12323

Myslím, ze bych byl šťastný, kdyby moje domácnost měla majetek aspoň 17 milionu a ne 10 :) deset nemá každý, ale čím víc tím lip :)