Lgee

Co byste dělali, kdyby zmizeli všichni lidé světa a zároveň byste věděli, že neexistuje žádný mimozemský život?

Kdybyste byly třeba venku, kde je spousta lidí, všichni najednou zmizeli (vypařili jste se) KROMĚ VÁS a zjistili byste za chvíli, že jste poslední člověk na světě. Zároveň byste věděli, že žádný mimozemský život neexistuje na 100 % ani žádný bůh ne. Takže by jste vlastně byli vládci celého vesmíru. Smířili byste se s tím nebo by se vám to líbilo, nebo byste spáchali sebevraždu? Co byste dělali?

Nejlepší odpověď
Drap

Pokusil/a bych udělat umělé oplodnění a zkusit založit novou civilizaci.

Celá anketa je nesmyslný blábol. Umělé oplodnění nelze provést, pokud existuje jen jeden jedinec. Koho bys chtěl uměle oplodňovat?
Další věcí je, že nikdo z nás nedokáže říct, jak by se zachoval v krizové situaci a toto by krize byla.
Pokud bych byl schopen logicky vše posoudit, tak bych se snažil přežít až do smrti.

Další odpovědi
Altair-AC

Líbilo by se mi to a užíval si to.

To je jak od rokia :-/ Mimochodem anketa je špatně udělaná ,chybí : jiná odpověď.

mosoj

Smířil bych se s tím v pohodě.

...... a vypařil se také. Oplodňovat se neumím, nejsem hermafrodit.

dudu

Líbilo by se mi to a užíval si to.

Založil bych chov koz a pokud by se po čase virtuální návštěvník zeptal kolem stáda pobíhajícího chlapečka jak se jmenuje, dostalo by se mu odpovědi, že Béééďa.

Gestas

Smířil bych se s tím v pohodě.

Střídal bych tři činnosti: modlení, spánek, jezení.

hapiky

Smířil bych se s tím v pohodě.

Neboj. Země by si sama poradila a vytvořila by třeba onu planetu opic.

marci1

Smířil bych se s tím v pohodě.

Musela bych se s tím smířit, užívala bych si přírody, rostlin a zvířat. Doufala bych přece jen, že najdu alepoň jednoho člověka, se kterým si mohu popovídat. I Robinson našel svého Pátka. 🙂

Smackdown

Líbilo by se mi to a užíval si to.

Bože,to by byl klid,a konečně bych začal žít podle svých pravidel.