Rocker01

Co byste dělali kdybi vás honil divočák?

Nejlepší odpověď
hanulka11

být tebou …šel bych se s karlem4 učit češtinu

Další odpovědi
Drap

Podíval bych se jestli má zuby a dal si kofolu

samicek333

Asi nic, utíkala bych. Pokud by byl blízko, asi bych si schovala hlavu a krk – prý je to první místo, kam pes útočí, pokud teda útočí. Další varianta je, aby ses prostě zastavil, otočil a zařval na něj. Možná se lekne a odejde, nebo to dopadne špatně a poběží dál, tak si můžeš vybrat. Ta druhá metoda ale, když na mě vyběhl agresivní labrador, zabrala. Tak ale taky asi záleží na plemeni … labrador – ovčák

Natee

Opravila bych Ti íčko a pak se zabývala, co s divočákem..

Banshee

A nebo jdi běhat s nim. Aspoň si provětráš mozek na čerstvém vzduchu a uděláš něco pro své zdraví.

venkovan

Udělal bych překrut abych se dostal za ně a to by e divil jak bych ho prohnal.

Mimochodem – divočák tě honit nebude – nečti bulvár.

gepik

Divočáci si na honěnou nehrajou. Viděl jsem to jednou na honu. Asi už byl vystresovaný, vyběhl z leče přímo na kamaráda. Ten byl pohotový, stačil si stoupnout za stom a kanec kolem něj jen proběhl.