oselik

Co byste dělali a kam byste chtěli, kdybyste mohli?

Prosím , odpovídejte!

Nejlepší odpověď
BEAES

Na cestu kolem světa s bezva partou a zlatou kreditkou, to bych chtěla.

Další odpovědi
Miroslavst

Odpovím úplně podle otázky:
Byl bych nadšený a chtěl bych do Afriky.
Je tam teplo, pro mě uchvacující příroda.

anonym

CHtela bych videt raj Fjordy v Norsku,a i kdyz nerybarim(spis muj muz)tak tam bych to zkusila.

anonym

Oseliku, na pár desítek let bych chtěl do Japonska do studia 冨田 勲. Zahrát si na Moog. Ponořit se do světa elektronických zvuků. Vzal bych si s sebou jen fotoalbum a popelník.

Zdroj: http://rapidog­.com/search/se­arch.php?q=Isa­o+Tomita+-+Pictures+At+An+Ex­hibition&s_ty­pe=0

anonym

To ja bych zase chtela letet do USA prvni tridou,prolezt prirodni rezervace,to by se mi moc libilo.