Na cestu kolem světa s bezva partou a zlatou kreditkou, to bych chtěla.
|
2Kdo udělil odpovědi palec? Miroslavst, anonym
před 5923 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Odpovím úplně podle otázky:
Byl bych nadšený a chtěl bych do Afriky.
Je tam teplo, pro mě uchvacující příroda.
| 0 Nominace Nahlásit |
CHtela bych videt raj Fjordy v Norsku,a i kdyz nerybarim(spis muj muz)tak tam bych to zkusila.
| 0 Nominace Nahlásit |
Oseliku, na pár desítek let bych chtěl do Japonska do studia 冨田 勲. Zahrát si na Moog. Ponořit se do světa elektronických zvuků. Vzal bych si s sebou jen fotoalbum a popelník.
Zdroj: http://rapidog.com/search/search.php?q=Isao+Tomita+-+Pictures+At+An+Exhibition&s_type=0
|
0
před 5923 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
To ja bych zase chtela letet do USA prvni tridou,prolezt prirodni rezervace,to by se mi moc libilo.
|
0
před 5923 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| annas | 5282 | |
| Kepler | 2867 | |
| Drap | 2734 | |
| quentos | 1816 | |
| mosoj | 1594 | |
| led | 1401 | |
| marci1 | 1379 | |
| aliendrone | 1230 | |
| elkon | 1178 | |
| zjentek | 1174 |
| Astronomie |
| Fyzika |
| Jazyky |
| Matematika |
| Sociální vědy |
| Technické vědy |
| Ostatní věda |