Avatar uživatele
Poklička

Co byste dali kdyby nebyl internet a počítače?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kenyrts, dudu, tony2412 před 3266 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Nechápu. Kam bych co dala?
Doplňuji:
Zřejmě dělala. Četla víc tištěné knihy, informace, ,které neznám, bych hledala v encyklopediích, chodila na delší procházky, výstavy apod.

Jenže kdyby jsou chyby … To, co bylo, už není …

více diskuse

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
JájsemRaibek

Jako kluk od rána do večera venku. Různé hry, jezdil bych na kole atd.
Jo a abych nezapomněl, v létě bágly a hurá na vandr.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
klumprt

Kupoval bych si noviny. Pokud bych chtěl něco vědět, podíval bych se do nějaké encyklopedie. Každý den bych si před spaním četl knížku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Nic, nejsem závislý na počitáči,mám ho jako relax od všedních poviností.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Moje kamarádka Xenie říkala,že když byla mladá,že to neměla.
Doplňuji:
…a taky dýchala,ale dnes je jiná doba.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Nikam bych nic nedával. Dělal bych to co jsem dělával když počítače ani internet nebyly.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Dělal bych to, co dříve než toto všechno vzniklo.
Když mně nezbavila televize, četl jsem knížky.Za rok jsem pořídil přečíst až stovku knih.Také jsem odebíral denně noviny, takžego také zabralo trochu času než jsem je přečetl.A také jsem byl mladší a mám tři děti, takže hraní s nimi a učení.
Dnes už mám vnoučata, tak bych s nimi také trávil víc času.Oni už o dědu a babičku nestojí, raději tráví čas u počítače a odmítají si s námi hrát (popř. pomáhat s pracemi).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Větší část svého života jsem prožil v době bez osobních počítačů a bez internetu, dokonce i bez mobilních telefonů. Kdyby k tomu opět došlo, nějak bych to snad přežil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Dal bych světu počítače a internet. (Neb věru svedu toť.)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tony2412

dělal bych to samý co jsem dělal když nebyl,co dělali lidi proboha když nebyla ani televize?Pamatuju se když jsem byl malej a jezdili jsme na chatu kde jsme televizi neměli,tak jsme poslouchali už v posteli před spaním z tranzistoráku,kde byla četba na pokračování,kat Mydlář,to bylo krásně strašidelný!!!!!!!!!!­!!!!!!!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek