Poklička

Co byste dali kdyby nebyl internet a počítače?

Nejlepší odpověď
annas

Nechápu. Kam bych co dala?
Doplňuji:
Zřejmě dělala. Četla víc tištěné knihy, informace, ,které neznám, bych hledala v encyklopediích, chodila na delší procházky, výstavy apod.

Jenže kdyby jsou chyby … To, co bylo, už není …

více diskuse

Další odpovědi
JájsemRaibek

Jako kluk od rána do večera venku. Různé hry, jezdil bych na kole atd.
Jo a abych nezapomněl, v létě bágly a hurá na vandr.

klumprt

Kupoval bych si noviny. Pokud bych chtěl něco vědět, podíval bych se do nějaké encyklopedie. Každý den bych si před spaním četl knížku.

dědapetr

Nic, nejsem závislý na počitáči,mám ho jako relax od všedních poviností.

anonym

Moje kamarádka Xenie říkala,že když byla mladá,že to neměla.
Doplňuji:
…a taky dýchala,ale dnes je jiná doba.

Drap

Nikam bych nic nedával. Dělal bych to co jsem dělával když počítače ani internet nebyly.

anonym

Dělal bych to, co dříve než toto všechno vzniklo.
Když mně nezbavila televize, četl jsem knížky.Za rok jsem pořídil přečíst až stovku knih.Také jsem odebíral denně noviny, takžego také zabralo trochu času než jsem je přečetl.A také jsem byl mladší a mám tři děti, takže hraní s nimi a učení.
Dnes už mám vnoučata, tak bych s nimi také trávil víc času.Oni už o dědu a babičku nestojí, raději tráví čas u počítače a odmítají si s námi hrát (popř. pomáhat s pracemi).

Klaproth

Větší část svého života jsem prožil v době bez osobních počítačů a bez internetu, dokonce i bez mobilních telefonů. Kdyby k tomu opět došlo, nějak bych to snad přežil.

anonym

Dal bych světu počítače a internet. (Neb věru svedu toť.)

tony2412

dělal bych to samý co jsem dělal když nebyl,co dělali lidi proboha když nebyla ani televize?Pamatuju se když jsem byl malej a jezdili jsme na chatu kde jsme televizi neměli,tak jsme poslouchali už v posteli před spaním z tranzistoráku,kde byla četba na pokračování,kat Mydlář,to bylo krásně strašidelný!!!!!!!!!!­!!!!!!!