jirka F

Co byste chtěli ve svém životě zažít znovu?

Pokud by to šlo.

Nejlepší odpověď
dubraro

Sex zamlada.

Další odpovědi
Rokio

Znovu úspěšně dokončit školu.

zjentek

Já taky sex s mladou (dubraro se beztak spletl ve slovíčku 🤣🤣🤣).

paul1

Odpovím básní (autor neznámý, říkal ji spolu s gratulací Karlu Gottovi při oslavách narozenin Jiří Krampol).
Takže ten první odstavec bych chtěl zažít znovu 😁
Kde jsou ty chvíle velebné,
kdy údy byly ohebné,
až na jeden, až na jeden.
Pryč jsou ty chvíle minulé,
teď údy mé jsou strnulé,
až na jeden, až na jeden.

xiperio

Potkat se z lidmi, kteří už na tomto světě nejsou.
Povykládat.......

Moccaa

Nagano 98, naši synci byli v té době zlatí olympionici.

Lurius

Nechtěl bych znovu prožívat nic co by nemělo vliv na naši realitu, krásných snů mám dost

hapiky

Jak ruský president diriguje vojenský orchestr při návštěvě v Německu.

zjentek

Ad Rokio: Šprte!

Rokio

zjentek: 🙂

jirka F

Rokio: A jakou střední nebo základní?

quentos

… ptá se někdo, kdo neumí psát čárky… takto lze odpovědět jedině: Ano.

Rokio

jirka F: Chtěl bych kromě OA si dodělat SOU obor Prodavač, nebo úspěšně odmaturovat na gymnáziu nebo střední škole oboru Agropodnikání.