COVERENDER

CO BYSTE ČEKALI OD CIZÍCH LIDÍ?

Ja to opravdu nechapu a neverim tomu! Tady mi uplne cizí kluk nabídl podnájem v praze! VSEM VAM STRASNE MOC DEKUJU ZA RADY A PODPORU, NIKDY BYCH NECEKAL ZE MI UPLNE CIZÍ LIDI DAJÍ TAKOVOU PODPORU. DEKUJU VAM VSEM!!!

Nejlepší odpověď
kenyrts

ono se nadarmo neříká,že někdy vám pomůže více cizí člověk,než ten nejbližší.Tak to už v životě chodí.

Další odpovědi
Michal

Je to vzácné ,ale nejsou mezi lidma pouze mizerové a zloději.Někteří umí nezjištně pomoc.Poslouchejte televizi,kolik lidí nabídlo pomoc do Vítkova ,kde vyhořel dům.Dokonce s tolik nenáviděnými cikány.Dívejte se na zprávy z Haity,kolik lidí je připraveno pomoci.Kolik lidí pomohlo lidem po potopách na moravě.Ale pozor lidé umí zneužít lidské dobroty a třeba rabují,ty bych nechal pořádkocou službou střílet.