bolak

Co bylo závadného na otázce s tématem zombie? Která milágros mi to smazala?

Chtěl jsem jenom vysvětlení něčeho, co mi v této tématice nedává smysl. To je stejné, jako kdybych se zeptal, proč Supermana nikdo z jeho nejbližšího okolí nepoznal, když si jen sundal brejle, nebo proč mu při letu nevlály vlasy.

Nejlepší odpověď
briketka10

A já Ti dala paleček a milágros nejsem, ale líbil se
mi ten herec do, kterýho byla zamilovaná pamatuješ
tenkrát jsi mi ho našel, ale já si ho najdu podle ČSFD
už si vzpomínám Facundo Arana 😁
http://www.te­lenovelasmani­a.it/telenove­las_padrecora­je5.jpg

Doplňuji :
Kdo by neznal tu písničku žejo ?
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=0_k01JpBi74

Další odpovědi
annas

Otázku jsem nečetla.

Ale proč podezříváš jen Milágros, která je ženského pphlaví.
Třeba téma zombie vylekalo nějakého „divokého anděla“ mužského pohlaví, a proto je nahlásil.

Zbývá jedině čekat, zda admin otázku vrátí.

bolak

annas: no, já hledal nějaké synonymum pro hloupého člověka, a jako první pipina (muž či žena) mě napadla právě milágros.. :) není v tom nic antipohlavního