Avatar uživatele
Kepler

Co bylo závadného na odpovědi?

Otázka hapiky o úrovni českých vědců v rámci možnosti jejich vybavení? Zde je odpověď zkrácená o zmínku o našem současném prezidentovi, která naprosto nebyla vulgární. Onen zemanovec mi skrývá otázky vždy, když je o něm nějaká kritická zmínka, už mnohokrát. Je to snad nějaký komunistický cenzor a já nesmím vyjádřit svůj názor?
Příspěvek:
samozřejmě čeští vědci nemají tak špičkové vybavení, jako velké a bohaté státy, ale i malým kašpárkem se dá hrát velké divadlo. S potěšením jsem zaregistroval, že je na vědu a inovace věnováno zvýšené procento rozpočtu, ale i to je pořád málo.
Zbývající část odpovědi se týkala toho, že v posledních prezidentských volbách jsem raději volil bývalého předsedu AV. Nemůžu uvést plné znění.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? paul1, aliendrone před 1775 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

Někdo ti chtěl udělat radost a projevil zájem, no. A ty místo vděku ještě držkuješ, do budoucího hlavního záporáka ve filmu Mumie 4 (NE, nemyslím Káju Gotta!) se navážíš a nevážíš si ho, ruskou zmrzlinu nejíš, na ruské kolo také nelezeš a nad ruským kaviárem ohrnuješ nos – tak se NEDIV!

Kdybys to dělal jako já, tedy byl drzý a sprostý rovnoměrně bez vyjímek na VŠECHNY, tak… by ti to také mazali. Spokojenost? ;) :D :D :D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Rokio

Nic na ní nebylo závadného. Odpověď není vulgární a byla v pořádku.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ivzez

Nic na ní nebylo závadného.

Nicméně se nelze divit, že pokud si někdo nemůže odpustit
„tahat“ svůj názor na Zemana i do nesouvisejících témat, může
jiným uživatelům vadit „tahání Zemana“ do všeho…

(Doufám, že jsem se Vás nedotkla.)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Zmazanie vašej odpovede ukázalo, že
1 – našiel sa minimálne jeden čitateľ, ktorý vašu odpoveď považoval za tak dôležitú, aby o nej premýšľal a označil ju za závadnú
prípadne
2 – našiel sa minimálne jeden čitateľ, ktorý po prečítaní vašej odpovede ju pochopil, prijal za svoju ale pretože to nebola jeho/jej odpoveď, označil ju ako závadnú

Radujte sa, veseľte sa, dostal sa vám dôkaz, že vaše odpovede okrem osobitého mimozemšťana aliendrona čítajú aj iní užívatelia tejto stránky.
Niekedy je lepšie si povedať „Blahoslavení duchem, co stydíte se nahlas projevit svůj názor a jako potrefená husa alespoň zagágať, raději se schováváte za hřbety jiných a skrytí tmou kradmo rukou škodíte. Vězte, Bůh dá, to nikdy nebude, abych z boje utíkal a svého myšlení se vzdal.“

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
aliendrone

led>>> Tedy… Vy prostě MUSÍTE být přímo neuvěřitelná potvůrka, takhle to sladce okecávat. Dle mých zkušeností je tato schopnost u žen PŔÍMO ÚMĚRNÁ jejich fatální nebezpečnosti!! Zjentek by se mnou JISTĚ souhlasil! ;) :D :D

Tímto zvyšuji bezpečnou vzdálenost od Vaší osoby z 10km na 25km!! ;) :)

před 1775 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

aliendrone medzi vo vašom strojovom jazyku 0 a 1 to možno nerozoznáte, ale človek, na rozdiel od stroja, dokáže aj v negatíve vidieť pozitívum. Podobne, ako kedysi fotograf pri vytváraní pozitívov z negatívu. Tak! Tak to je…
25km, čo to je za vzdialenosť? Veď tak dlhý je obyčajný vrabčací skok!

před 1775 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Ivzez: já netahám Zemana do všeho. Tady jsem ho zmínil v souvislosti s Drahošem, jako bývalého předsedu AV a vědce a to už s otázkou snad souvisí.

před 1775 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ivzez

Podle mne Zeman s otázkou ohledně úrovně českých vědců
v závislosti na/v souvislosti s jejich vybavení/m nesouvisel.
Přesto bych tu odpověď nenahlásila. Ale dovedu si představit,
že někomu vadit mohla (opravdu to nemíbním nijak zle).

PS:
Vrátil admin později odpověď zpátky? Podle mne nic neporušovala.

před 1697 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek