tulipan

co bylo za den

zajímalo by mě co bylo za den 13.5.1974 jestli pondělí nebo pátek

Nejlepší odpověď
kenyrts

13.5.1974 bylo opravdu pondělí!!!!!!!!

Další odpovědi
Pája

13.5.1974=pondělí

standa

PONDĚLÍ

pro Anetadelu1: použil jsem ´tvůj´ věčný kalendář a vyšlo mi pondělí, protože:

  • ve stejném řádku, kde je rok „1974“ je v sousední tabulce ve sloupci měsíce „květen“ ZÁKLADNÍ ČÍSLO 3
  • v poslední tabulce pak k číslu 3 přičtu požadovaný den „13“ a mám číslo 16, za kterým je schován den PONDĚLÍ

Asi si udělala drobnou chybičku 🙂

anetadela1

Byla to středa. Zkuste si to vypočítat.
Doplňuji:
To Standa: fakt jo? a já to počítala 2× a vždycky mi vyšla středa ☹

Zdroj: http://calendar­.zoznam.sk/eter­nal.php?fLang=cz

HaRo

erfinreturika