sznamko

co bylo před velkým třeskem???

já si myslím že to nikdo neví(ale v budocnu se to možná dozvíme)

Nejlepší odpověď
ten který je

Když píšeme že nic,tak je zajímavé položit si otázku co je to nic.Něco muselo být protože čas není ohraničen.

Další odpovědi
poa.li

Ano, prý NIC. Ale myslím si, že se to nedozvíme. Alespoň máme prostor vymýšlet spoustu teorií a psát o nich pojednání…

Cadillac

Co si pamatuju, tak se objevily teorie o multiverzu, které zjednodušeně řečeno říkají, že proběhlo, probíhá a bude probíhat nekonečno velkých třesků. Čili náš vesmír je jen „bublinou v pěně“ nekonečně mnoha vesmírů. Zní to šíleně, narozdíl od Velkého Třesku je to jen těžko dokazatelná teorie

dudu

Máli Bůh schopnosti, které jsou mu přisuzovány, pak určitě recykluje. Takže nejspíše přetavil starých odpad, přidal špektu energie a dal impulz k novému pšouku.

Terryle

Údajně NIC…

sejtanka

velké kulové…:-))))

slevin

maly tresk.-))))))))

kkoudy

horká hmota, nekonečně hustá singularita to jsou dvě teorie, které znám

Pantata

Určitě velký ticho