SanJay .

Co bylo na židech tak špatného, že je Hitler zabíjel ?

Nejlepší odpověď
setapouch

Záminka byla ta, že se pokoušejí ovládnout Německo a svět, že ovládají politiku, banky, obchod, rozhodují o všem.

Ve skutečnosti šlo pouze o jejich majetek, což se ve třicátých letech potvrdilo možností vystěhovat se, ale bez veškerého majetku.

Další odpovědi
AmazedWolf

Byli hodně bohatý.

anonym

http://www.me­gaknihy.cz/li­teratura-faktu/73448-cesky-antisemitismus-na-pocatku-20-stoleti.html?ad­type={adtype}&produc­t_id={product_id}&pro­duct_partition_id={pro­duct_partition_id}&sto­re_code={store_co­de}&gclid=CjwKE­Ajwg7yqBRCu5NmlgMm6­i08SJADDEudZgI­WA2y–IyuEdm9×tQWjuc1Wf­jTNZrokcrVB_sQ3HhoC­HrHw_wcB

lexx

Voni židé nebyli zrovna v oblibě ani u komančů, sionisté končili v bolševických lágrech bez soudů a bez majetků, zde je pravá příčina…

anonym

Všichni tu píší o majetku. Ve skutečnosti jsou židé první „barevní“. Odedávna se na ně vše svádělo, byli zatracováni, … Pročež Hitler jen využil této nesnášenlivosti, neb aby se stal nejmocnějším mužem ve Vesmíru.

annas

Mrkněte se do archívu najdete odpovědi na stejnou otázku.

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=Hitler%20a%20%­C5%BEid%C3%A9

julipuli

Židé byli taky většinou chytřejší než ostatní a to nemohl trpět. Prostě nechtěl mít ve ,,své" zemi někoho komu by došlo že je to v špatný a že by se s tím mělo a mohlo něco dělat.

anonym

Matesax – Antisemitismus byl nejen v čechách,ale v celé evropě!Přečtěte si něco na to téma a zjistíte,že rasismus přivanul od jinud jako bonus.