Miroslavst

Co bylo dříve, slepice nebo vejce?

Dříve bylo všechno – slepice, vejce, cukr, mouka, máslo, maso, ovoce…

Nejlepší odpověď
annas

Kdysi tyto a podobné zprávy hlásilo rádio Jerevan.

Další odpovědi
panenka

Miroslave bylo to vejce 🙂už se na tuto otázku zde hodněkrát odpovídalo

oskar

Slepice.

9 řemesel

Jelikož jsem již mockráte reinkarnován(nic proti těm kteří jsou o reinkarnaci převědčeni!),tak vím , že slepice potkala vejce , a jsouce unavena jako pes na něj sedla ,seděla a seděla( to jak byla moc unavená),až se pod ní vylíhlo PRVNÍ kuře.Jo jo,je to tak, je to tak./nahoře je vyhledavač , dobrá věc …/ A ten Tvůj dodatek platil za komunistů,byl to docela sbíraný vtip.I s vypra­věčem.