co bylo dřív, země nebo bůh?

Odpovědi
Nuk nuk

Bůh :)

Kelt

Měli bychom připustit, že bůh, který potom stvořil zemi. První musí být myšlenka, plán a teprve po tom je realizace děje. Záleží, co si představuješ pod pojmem bůh. Nějakého staříka s bílými vousy který se na tebe pořád dívá a sleduje tě, nebo nějaká zakódovaná informace v celém vesmíru.

Mirdas

Omlouvám se, ale toto si již nepamatuji.
_

zjentek

asi země ..pokud „v sobě“ máme víru :o

marci1

Naštěstí to pro nás zůstane záhadou a můžeme si ve své fantazii představovat co chceme. 🙂

Lamalam

Na začátku bylo slovo., alespoň podle Bible.