zjentek

Co bylo dřív? Párek v rohliku, anebo hot dog?

Nejlepší odpověď
mosoj

To stačí. To je na dva hrnečky.

Další odpovědi
independent

to je nejmíň na tři hrníčky

marci1

Nejdřív byl hot dog, později to dorazilo i do našich krajů a kuk: byl tu párek v rohlíku. 🙂
https://ekono­mika.idnes.cz/hot-dog-americka-specialita-nemeckeho-puvodu-f36-/test.aspx?c=2005M06­5t06B

ivzez

Hot dog.

Mc Merkurion

… nejdřív byl párek v rohlíku a pak ho pojmenovali po jezevčíkovi … (u nás jsme psa dávali do guláše, do rohlíku jsme ho necpali) …

zjentek

Vyměním 5hrníčků za vzduchovku ;)