Co byla kupónová privatizace ?

Nejlepší odpověď
Drap

Jeden z největších podvodů v historii tohoto státu v režii pana Václava Klause.

Další odpovědi
chudst

Kupónová privatizace je privatizační metoda, při které občané státu dostanou možnost levného nákupu, případně obdrží zdarma tzv. kupónové knížky s určitým počtem tzv. kupónů (poukazů), za které mohou následně získat vlastnický podíl v kterékoliv státem vlastněné společnosti, která je státními orgány do kupónové privatizace uvolněna.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Kup%C3%B3­nov%C3%A1_pri­vatizace

hanny 2

Zlodějna nejtěžšího kalibru.

dědapetr

Kupónová privatizace je privatizační metoda, při které občané státu dostanou možnost levného nákupu, případně obdrží zdarma tzv. kupónové knížky s určitým počtem tzv. kupónů (poukazů), za které mohou následně získat vlastnický podíl v kterékoliv státem vlastněné společnosti, která je státními orgány do kupónové privatizace uvolněna.

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Kup%C3%B3­nov%C3%A1_pri­vatizace

arygnoc

zlodějina.

rozkradení státu.

tvorba nové (ekonomické) šlechty.

fcoop

Zlodějna,kradlo se za bílého dne,tzv.„čelní představitelé“ pomáhali,kdo nepomáhal,dělal,že nic nevidí.
Všechny ostatní definice znějí sice vznešeně a smysluplně,nicméně je vymysleli pachatelé.
Dnešek je příbuzný,to zase zloděj huláká:„Chyťte zloděje“.

žolik

já jsem byla mezi prvníma která koupila,akcie,vzá­pěti jsem je prodala a vydělala,dneska vím že to byl podvod na lidi,Viktor Kožený obelhal celý svět.

Zdroj: žolík