Rokio

Co bychom my prostí občané měli dělat, aby se snížila hodnota státního dluhu?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Evropská unie nás masově zadlužila- to je první věc. Druhá věc je ta, že si všichni politici začali myslet, že peníze rostou na stromech. Asi proto, že nevidí ani neplánují žádnou budoucnost, ale vedou vše k ekonomickému krachu. Slovo „prosperita“ se přece vůbec nepoužívá ani ve veřejném prostoru, vždyť jde všechno do zeleného útlumu.

Další odpovědi
Drap

Více utrácet, aby byl vyšší výnos z daní.

JežíšKristus

Nevolit Ano-fert a ČSSD, politické strany, které v době post-covidové stagnace navyšují platy. Kdo to kdy viděl?

Viktorie II.

Nevolit ty slátaniny (pirstan, spolu), kterým jde jen o moc a peníze daňových poplatníků.