TechLili

Co bych si měla připravit do tanečního klubu?

Chtěla bych se konečně podívat do nočního (tanečního) klubu. Sice jsem docela introvert ale hádám, že v nočních (tanečních) klubech bude spoustu lidí, které neznám, takže se nebudu tak bát toho, že ze sebe udělám deb**a :D Je mi 16 a nevím, jestli si mám s sebou vzít někoho dalšího, ale neplánuju tam jít v 10 v noci, spíš napoprvý se tam podívat narychlo ve dne. Co mám očekávat? Co bych si s sebou měla jednoznačně brát kromě občanky?

Odpovědi
da ny

Hlavně roušku.
O půlnoci zavřou.Zjistěte si provozní otvírací dobu., možná mají ve dne ještě zavřeno.
Co očekávat?
Hlasitou hudbu, davy mladých lidí, hloučky. Bar, alkohol, opilé lidi.
Část může být posilněna drogami a marihuanou.

ten který je

Sama tam raději nechoď.Pamatuj si,nikdy nenechávej na stole pití bez tvé přítomnosti.Nějaký lump by ti mohl nasypat do pití drogu.

nyjono

Chceš jít do nočního klubu ve dne??
No … ve dne (odpoledne) tam bude asi dost klid. A později večer bys tam měla jít asi tak za 2 roky nejdřív. A raději s kamarádkou.
Co máš čekat? Že se tam bude pít, mluvit, tancovat a asi dost hlučno.