Rad3k98

Co bych si měl procvičit na příjmačky?

Hlavně matiku… napište mi prosím něco nejjednoduššího. Nejsem extra chytrej:D
Doplňuji:
Já sem se něco učil, ale zajíma mě co tam bude nejjednodušší (nesnášim matiku) já vím, že to nemůžete vědět ale tak přibližně :)

Odpovědi
M.

Chystáš se brzo :) … Je tam skoro všechno.
Doplňuji:
Záleží, co je pro tebe jednoduché. Také se chystám, mám několik papírů a je tam více méně to stejné. Nějaké to procento, slovní úlohy hlavně, kde musíš použít rovnice (ať s dvěma nebo jednou neznámou), objemy, obsahy, úhly, měřítka, úprava zlomků, mnohočlenů – výpočty s (jak říkám) písmenky jsou tam dost, společná práce, výpočty o pohybu.. :) Je toho dost, kdybys něco chtěl, stačí mi napsat.
By the way, tohle je ze Scia, to snad děláš. :)