Ewíík

Co bych mohla uvařit ??

Rodiče přijedou zítra z lázní a chtěla bych něco uvařit ale moc to neumím takže něco velmi jednoduchého .. Je mi 12 a chtěla bych je
Překvapit znáte nějaký recept ?? ( Chleba s máslem atd [moc jednoduché] …)

Nejlepší odpověď
iwrana

Určitě by jsi rodičům udělala radost,kdyby jsi jim udělala obložené chlebíčky.

Další odpovědi
www

Vzhledem k tvému věku bych nedoporučoval přímo vařit, ale co tak vyrobit nějakou pomazánku na chleba či rohlíky?
Nevím, co mají rádi, tak dej do Googla slovo pomazánky a určitě něco najdeš.:-)

Kroupič

Spíš se podívej co máš v lednici :D A pak si najdi recept na netu :D