kvik33

Co bych měl vědět o svém psovi?

Dobrý den,
chci si udělat dokumentaci o své čivavě.
Co by měla vše obsahovat pokud bych tam chtěl úplně vše o svém pejskovi?Můžete mi to napsat?
Děkuji

Odpovědi
Edison

Jméno, příjmení, rodné číslo, datum a místo narození, pohlaví, místo pobytu… totéž o rodičích a prarodičích. Očkování, důležité mezníky života, prodělané choroby…

Mc Merkurion

„Co bych měl vědět o svém psovi?“
… co má ráda …
… čeho se bojí …
… co jí baví …

… atd …

… jestliže mám svého pesana rád, nepotřebuju si vést nějakou evidenci , vše si pamatuju …

… jedinou dokumentaci, jež jsem povinen vést je očkovací průkaz s čipováním …