Rokio

Co bych měl udělat pro zvýšení své společenské významnosti?

Začal jsem psát charakteristiky postav pro web postavy.cz a častěji chodím do práce. Také zhodnocuji svůj majetek.

Myslíte si, že tohle mě učiní společensky významnějším? Co bych měl dalšího udělat, abych byl společensky více významný? Máte nějaké nápady?

Nejlepší odpověď
Drap

Chovat se normálně, nezabývat se tolik sám sebou, a neopakovat neustále že chodíš do práce, zhodnocuješ svůj majetek atd. To dělá většina normálních lidí a nechlubí se s tím.

Další odpovědi
orwell

To je docela těžká otázka. Ono záleží na tom, kdy to chceš udělat. Jestli myslíš v současné době (teď právě), tak hlavně nadávat na Zemana, na Babiše, na Rusy a hrozit pěstičkou směrem na východ. To ostatní už není tak důležité. Z toho dlouhodobějšího hlediska těžko radit. Ono to kyvadlo dějin dělá bim, bam a doba kmitu se těžko počítá. V dalším uzlovém bodu dějin jde o to, vystihnout správný okamžik a včas převléknout kabát. Ale neboj, to se naučíš. Zvládli to jiní, zvládneš to taky 🙂

Speed77

Zjisti si, co je respekt, úcta, moc.

Kelt

Především bys měl být sám sebou a neptat se druhých na rady. Podle sebe soudím tebe, takže každý tě bude posuzovat podle svých měřítek. No a když si přesvědčený, že to, co děláš, je správné, tak v tom vytrvej. Existuje zákon přechodu kvantitativních změn v kvalitativní, ale to neznamená, že ten kdo pracuje 40 let musí být váženější než ten, kdo dělá 5 let. Ani majetek, ceny, diplomy, honosné domy tě nezlepší. Tak jako podstatou atomu je jádro, kde jsou protony a neutrony a pro charakteristiku prvku je rozhodující počet protonů, uvědom si, že vlk, když si dá beránčí kožíšek, tak bude pořád vlk.

zjentek

Pche, toho je! Například obdivuješ Kájínka. Tak domluv si schůzku s Kájínkem (to nebude problém), pořiť z ní video a vyvěs nahrávku do éteru, ať už se při schůzce stane cokoli. A je to. To je vše… perfektní tah pro tvůj plán/snažení. (;

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.