Rokio

Co bych měl udělat, aby si mě Kepler odblokoval?

Kepler je nej

Já mám Keplera rád,
je to skvělý kamarád.
Je velmi kladný,
milý a hodný.

Bez něj nemohu žít,
přál bych si s ním být.

Je to bezva super dědeček,
koupil mi k narozkám věneček.

Nejlepší odpověď
Tabea

Nechci mluvit za Keplera, ale myslím, že asi nechce být spamován.

Další odpovědi
NoFear

Nic. Hádám, že má své důvody. ;)

ten který je

Kup mu vstupenku do hvězdárny nebo planetária až budou mít otevřeno a slib mu že už budeš hodný.

elkon

Svým neustálým vnucováním nic nezískáš.

led

Ach, starý bezva super dědek Johannes Kepler je už raz taký, pred veriteľmi, berňákmi, manželmi jeho mileniek a inými otravami sa schováva v Prahe na dvore nemeckého cisára Rudolfa II, kráľa českého. https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Johannes_Ke­pler
Skúste poslať poštového holuba, možno doletí k nemu a sadne mu na jeho ďalekohľad.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.