Kelt

Co by vyšlo nejlevněji, pokud bych na týden potřeboval auto?

Existují půjčovny aut, pak zamluvení taxi a další věc je koupit auto na leazing, zaplatit nějakou splátku a pak ho vrátit a odstoupit od smlouvy. Která varianta by vyšla nejlevněji, kdybych potřeboval půjčit auto na týden? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Kryšpín

Klofnout dámu která má mužíka ve světě, nebo z nouze vdovičku případně rozvedenou je to levné a občas i se servisem neb noclehem.

Další odpovědi
hapiky

Nejlevnější je čórka, ale pokud by tě chytli…
Říká se, že auto, žena a fajfka se nepůjčují, ale to dnes už neplatí. Jsou různě drahé půjčovny aut, vybrat tu nejlevnější. Vše ostatní je přinejmenším na hraně zákona.

Edison

A ještě carsharing. Je už toho celkem dost i u nás.

Schluker

Otazka je, co znamena auto na tyden, tj. kolik km. V zasade se da rict, ze pujcovna bude z vami zvazovanych moznosti nejlevnejsi. Po ni bude taxi a nejdrazsi bude varianta s uverem. Leasing jako fyzicka osoba nejspis nedostanete, takze bud operativni leasing anebo uver. V pripade prvniho byste bud doplatil cele plneni po dobu smlouvy nebo platil smluvni pokutu – zalezi na podminkach smlouvy. V pripade uveru byste platil ztratu hodnoty vozu a pravdepodobne i nejakou tu pokuticku. Takze tadove desitky az stovky tisic…

Pepa25

Půjčit auto (pokud potřebujete flexibilitu) – přes klasickou půjčovnu nebo carsharing typu Car4You – nebo řešit jednotlivé jízdy (pokud to bude jen pár jízd).

Dochy

Možná by stálo za to ještě napsat na co to auto potřebuješ – jak často a jak daleko s ním budeš jezdit, zda jde o plánované cesty nebo ho musíš mít jistotu že na tebe čeká zaparkované před domem kdykoli si vzpomeneš…