annas

Co by vás vedlo k tomu, abyste si dali vyložit karty? Víc variant nelze vložit.

Nejlepší odpověď
anonym

jedině tak pomatení smyslů

Karty, stejně jako věštění a okultismus jsou jen šarlatánské metody parazitující na lidských traumatech, nejistotě a nevzdělanosti.
Kromě toho otázka postrádá klíčové slovo, na něž jindy bezchybná Kerberus tentokrát asi zapomněla.

Další odpovědi
barnajka

jiný důvod

Nenechala bych si vyložit karty… Několikrát mě to sice napadlo, to jo – ale byla to spíš zvědavost, jestli „to funguje“ nebo ne.
Nechci znát budoucnost – proč bych měla?! Jestli na mě čekají krásný a pozitivní věci, připravila bych se o radost z momentu překvapení :) A pokud mám v „Knize osudu“ napsanou ránu za ránou, radši to ani dopředu nevědět…

ten který je

jiný důvod

Nechci znát budoucnost.Kartám mohu a nemusím věřit.

dědapetr

jiný důvod

Po zkušenosti, kartám nevěřím že se dá z nich číst budoucnost.

anonym

zvědavost

Byla jsem pred strasne lety. Sestre odrekla kamaradka , tak jsem jela s ni. Kartarka mi po 2 synech jeste predpovedela , holcicku. Tak jsem hned druhy den nasadila dvojitou davku antikoncepce ! A na stesti zustalo jen u tech mejch dvou kluku. 🙂 -iv-

HOMER

zvědavost

Asi bych v kartách těžko mohl hledat nějakou pomoc při nějakých těžkých životních situacích,takže spíš ta zvědavost.

Děda Louda

jiný důvod

Variant čeho? Otázka se netáže, nemá přísudek.

jendahun

jiný důvod

Prožívám krizi středních let.Už aspoň dvacet roků,ale teď nějak intenzivněji.Už se chytám každé berličky,protože mám pocit že jsem „dojel“ a nevím jak dál.

filva

zvědavost

Itter

jedině tak pomatení smyslů

GM

starost o blízké osoby a pocit krize

Kerberus

Dr.Axle, máte pravdu. Omlouvám se, zapomněla jsem napsat – vedlo. Chtěla jsem otázku smazat, ale už byla napsaná jedna odpověď. Nevýhoda, v anketě se nedá dopisovat.

anonym

Já jsem si to samozřejmě také domyslel, překlep člověk toleruje.
Jenže u anket, je právě důležitá formulace, aby byla srozumitelná všem dotazovaným, jinak má zavádějící výsledky, jež celou anketu znehodnocují.
(Já si pro jistotu text po sobě přečtu, než odkliknu Odeslat, i tak se někdy vloudí chybka, ale neměla by být zásadní).

HOMER

Stane se,nepovažuji to slovo za tak klíčové,naopak je extrémně snadné ho uhodnout.Kolikrát tady v otázkách chybí i celé věty..Například zde:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dobry-den-nevite-jak-se-da-pridat-do-textu-odkazy-napr-zdroj-obrazku-tady-zvyraznene-slovo-tady-ma-byt-nejaky-odkaz

Kerberus

Homere, děkuji. Vím, že jsem udělala chybu, omluvila se. Jenže …

Kerberus

Dědo Loudo, kdybyste si přečetl diskuzi, věděl byste, že jsem si své chyby vědoma a omluvila jsem se. Chtěla jsem otázku smazat, ale už někdo odpověděl. Nemusel jste odpovídat, když vám otázka nebyla jasná.

Kerberus

Dodatek – chybí přísudek „vedlo“ v otázce. V každé větě nemusí být slovesný přísudek…