pepe88

Co by udělaly s člověkem v důchodu anabolické steroidy?

Bylo by mu jako za mlada,a chodil by sportovat?

Původní dotaz
Co by udělali Anabolické Steroidy s člověkem v Důchodu?

Nejlepší odpověď
Kepler

To ne, stal by se jenom svalnatým revmatikem s několika druhy artrózy a neohebnými klouby. Ale co by se stalo s pindíkem, který jak známo žádné kosti neobsahuje (ačkoliv některé šťastné ženy věří že jo), to si netroufám odhadnout.

Další odpovědi
Jiří Bohumil

To určitě ne. Akorát by mu jejich nákup zrujnoval rozpočet. A výsledek by byl takový, jak píše Kepler. A vzhledem k tomu, že pindík není vlastně sval, tak ani na ten by steroidy neměly, bohužel, vliv.

zjentek

To jsou přípravky pro slabé a důchodce (ačkoli já si dám raději Bobika- poctivý tvaroh a smetana).

Kepler

Jiří Bohumil: pindík sice není sval, ale je to něco jako nafukovací skákácí hrad. A co jej nafukuje: sval srdeční 🙂

zjentek

Po nafukovacích hradech skáčou vesměs děti, na co myslíš ty čuňáku! ;)

Kepler

Ty zase žereš psy, tak nevím co je horší. Já ti dám Bóbika!