orestez

Co by udělal dirigent, kdyby všem houslistům popraskaly struny?

Příkladně. Měli by hrát třeba v L'Olympia nebo někde v Osace a hráčům na žestě by zarezly plechy od slin, struny by odcházely až by bylo slyšet pouhé vrzání sedadel. Tympány by měly vetché blány a s velkým praskotem oněměly.

Nejlepší odpověď
xxx3

Patrně by se zpocený probudil na posteli doma nebo na hotelu.

Další odpovědi
Drap

Udělal by přestávku, nebo celý koncert zrušil