EKSOT123

Co by to znamenalo, kdyby měl Syn Andreje Babiše pravdu?

https://www.fo­rum24.cz/andrej-babis-ml-rika-v-rozhovoru-muj-otec-byl-vzdy-falesny-a-zly-choval-se-jako-primitiv/?utm_sou­rce=www.seznam­.cz&utm_medium=sek­ce-z-internetu#dop_ab_va­riant=552441&dop­_source_zone_na­me=hpfeed.sznhp­.box&dop_req_id=MpFVK87C­GgC-202105161948&­dop_id=11752514

Když si pozorně prostuduji tento rozhovor, působí to dost děsivě. Babišovi sice nevěřím, ale zároveň mám obavy, že za snahou o jeho svržení tenkrát stály kromě spravedlivých také všelijaké nepravé pohnutky. A to je problém, který maří možnost dobrat se pravdy. No kdyby měl pravdu Babiš mladší, asi nezbývá než si přiznat, že jsme všichni v p**eli,

Odpovědi
UPhelp

Nemoceného člověka bych nebral vážně (a obzvlášť schizofrenika!). Oni za to sice nemůžou, ale těch věcí co napovídají nebo i udělají.
Halucinace, smyšlené osoby, smyšlené události, rozhovory,… Znám to z vlastních zkušeností, strýc byl těžký schizofrenik. Chvílemi léčený, chvílemi ne. Občas normální, někdy úplně mimo, hádající se sám s sebou a nebo když už mluvil s někým jiným (skutečným), tak mluvil o něčem, co se nestalo, o rozhovorech, které neproběhly, úplně zcestně. A taky mluvíval o různých křivdách, osočoval atd., když měl ty svoje chvíle. Protože „viděl a slyšel“ něco, co se nestalo, co se mu jen zdálo. Týkalo se to všech, vlastních rordičů, sourozenců a dalších. Společnosti se obvykle stranil.
Jeho vnímání reality je velmi zkreslené. Spíš než realitu (a skutečné osoby) je vždycky vidí vlastní výtvory a zcela paranoidně.

Já Babiše neznám ani ho nevolím, ale nezákládal bych si mínění o něm na základě jeho nemocného syna.

Tomáš1234

Neznamená to vůbec nic. Kdo AB a politiku posledních let alespoň trochu sleduje, ten to ví už dávno …

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

EKSOT123

Díky. Sice podle wikipedie https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Andrej_Babi%C5%A1_mla­d%C5%A1%C3%AD
nebyl nikdy nezávisle lékařsky vyšetřen, ale zřejmě je opravdu nemocný. Pod tlakem kauzy Čapí hnízdo je možné, že ze zdravého pilota dopravních letadel se během krátké doby stal invalida. Sám jsem se minulý týden dostal do neuvěřitelného konfliktu s nemocným člověkem, který ještě před pár lety byl úplně normální. Nicméně že Babiš starší je zbabělec potvrzují i jeho rychlé „změny názorů“ v kauze Vrbětice, kde např. zpočátku myslím celkem rozumně mluvil, že nešlo o terorismus, ale o útok na zboží a pak radikálně otočil.

da ny

Byly časy (po roce 1989), kdy bylo i hůř (Langr a jiní).