lukas.zmizik

co by sem musel napsat jakykoliv politik, abyste mu dali bod?

krom toho, ze rezignuje:)

Nejlepší odpověď
anonym

Jsem čistý jako křišťál,neberu úplatky,jsem pro lidi…

Néééé,to patří na apríla!

Další odpovědi
lexx

Vážené soudružky a soudruzi, drazí spoluobčané ! Celostátní branná hra KAPITALISMUS V ČSSR právě skončila. Vraťte se na svá pracoviště, budujte vlast, posílíte světový mír ! Strana a vláda Vám důvěřuje. Čest Vaši práci !

anonym

Pravdu.

dudu

Přátelé už mám nakradeno a proto končím, ale bacha v řadě za mnou stojí tito následovníci.

anonym

něco chytrého ;)

eLx

když selžu, zastřelte mě…

johana 56

Už žádné odklonění vlastního majetku,musí zůstat i pro lidi.