autacek

Co by se změnilo, kdyby lidé měli křídla?

Nejlepší odpověď
annas

Kdyby jsou sice chyby,, ale …

  1. uměli by létaat, nebylo by třeba letadel
  2. z některých by se stali andělé a skončili by v nebi
  3. jiní jako padlí andělé pak v pekle…
  4. dívali by se na svět shora jako ptáci
  5. příroda by zůstala zachovalejší, možná by ničili mraky .
  6. ušetřili by se peníze za autobusy, auta, takže by se zlepšilo i ovzduší

atd.

Další odpovědi
ivzez

Ztratila by smysl okřídlená věta z Nemocnice na kraji města:
„Kdyby hloupost nadnášela, poletovala byste tu jako holubička“.

agentpv

Bylo by víc ůrazů po pádu z výšky, nemohli bysme spát na zádech ani nosit v zimě kabáty počítám-li že ty křídla budou na zádech…

mosoj

Lidi by létali.

Kepler

Neúměrně by narostl počet leteckých katastrof a vznikly by nové olympijské disciplíny: rychlostní létání a letecká akrobacie.

zjentek

Prakticky nic. Zemi by vyžrali i tak!

Jo kdyby jedli jen proto, aby byli živi, to by byla jiná.
Třeba moje bývalka (díky bohu za to) denně vyžrala tolik, kolik mám já na týden! A to všechno jenom ze stresu, žádnej hlad mít nemohla! A jak by jako měla vzlítnout? To by musela mít křídla jako Jumbo! Takovýho sobeckýho jednání zvířata schopna nejsou… a to ne, že by nebyla stresována! No nic…

ivzez

Myslím, že by se počet leteckých katastrof nezvýšil,
protože lidé by pravděpodobně nelétali ve stjné výšce jako letadla.