Oprah

Co by se vám líbilo, co by jste si nechali dovézt do domu (nemám na mysli něco jako je pizza)

Nejlepší odpověď
www

Já? Za – dejme tomu za dopravný, balík peněz! A stačil by měsíčně balíček.. Ostatní potřebné mám 😁

Další odpovědi
Hlada

Uvítal bych e-shop hypermarketu s dovozem do domu za cenu do 200 Kč.

olda12

Já bych si nechal do domu dovézt 5 milionů dolarů,nejlíp vrtulníkem a pak bych už nic nechtěl dovézt,pro všechno bych se už stavil osobně

Zdroj: http://navrat­doreality.cz/?p=vi­ew&id=5063

Džanička

Mě by se líbil např. rozvoz květin, jako je to cizině, objednám květiny, nechám na ně napsat vzkaz, kartou přes internet zaplatím a nechám doručit.. Bylo by krásné otevřít dveře a dostat krásné květiny..

DDarent

Já bych uvítal teleportaci… objednáš si, a za 5. minut to máš doma!!!

Rocker

Ferrari F 430,Suzuki Bandit.To by pro začátek stačilo

tatanka

Děvu lehčích mravů a pánové, přiznejte, že jistě nejsem sám.

kristýnary

V dnešní době si můžeš nechat domů dovést cokoliv. Já jsem se naučila objednávat skoro všechno na internetu a nechávám si to přivést domů. Přes internet jde koupit skoro všechno. Manžel si dokonce objednal u https://www.fle­urop.cz/rozvoz-kvetin-ostrava doručení květin Ostrava, takže domů dokáží přivést i pugét krásných květin 🙂 .

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

hanulka11

Džaničko, rozvoz květin je přeci i u nás objkednáš si z domu květiny a máš je tam nebo je zavezou na adresu kterou chceš