ZrobQ

Co by se mohlo stát, kdyby EU nařídila koncentrační tábory, očipování nebo odebírání peněz nepohodlným lidem?

Je to nepravděpodobne, ale kdyby EU napřiklad nařídila koncentracni tabory, ocipovani, odebirani penez nepohodlnym lidem, ignorovali by to podle vás státy, přeci jen EU stále neni federace nebo stát, tak by měly mít státy hlavní slovo.

Drap: co máš na mysli, že je nepodložený blábol, pokud získaji větsinu komunisté mohou si s celým statem dělat co chtěji, co by se tedy stalo, kdyby něco takového proběhlo v evropském měřítku?

Nejlepší odpověď
Drap

To co jsi vytvořil je ničím nepodložený blábol.

annas

Uvědomte si, že kdyby jsou chyby. Kdyby nebylo kdyby, nebyly by chyby.

Proč spekulovat, jaký vám to přinese užitek, zatím jde o nesplnitelné podmínky, je to hypotetická otázka.

Jde o domněnky, které si vytváříte v hlavě, zpravidla mimo skutečný svět.

Předpokládáte, že jedinci, jichž se ptáte, myslí stejně jako vy. Je to ztráta času, zatěžování paměti zápornými domněnkami, když je zveřejnlte, ubližujete jiným,

Vytlačte negaivní „kdyby“ ze svého myšlení. Co se má stát, to se stane.

„Kdyby velbloud všecko věděl, nikdo by na něm neseděl“ .
https://citaty-basnicky.estran ky.cz/…

--
Tušil jste, jak se zachovají jednotlivé státy, když se objevil koronavirus?