tencosepta

Co by se stalo s Hitlerem, kdyby se nezabil?

Právě poslouchám projev v TV k výročí vylodění v Normandii, a tak mě napadlo, co by se tomu skopčákovi stalo, kdyby se nezastřelil. Co myslíte?

Nejlepší odpověď
anonym

Byl by souzen v Norimberském procesu a dostal by trest smrti (pokud by ho nezabil nějaký člověk, který by se k němu dostal dřív než by ho pořídili odsoudit).

Další odpovědi
Nazdar Bazar

No asi by se mu stalo něco nemilého.

marci1

Jako válečný zločinec by byl odsouzen k trestu smrti. Proto (asi) raději spáchal sebevraždu. ☹

ivzez

Zabil by jej někdo jiný.
Soudu by se podle mne nedožil.

mojitek

to,že se Hitler „zabil“ jsou jenom spekulace.Ona ohořelá lebka ktera po „něm zbyla“ totiz není ani mužská,natož Hitlerova… Dle nejnovějších výzkumů. Takže

marci1

Proto také raději uvádím ve své odpovědi (asi). 🙂