(nepočítám smrtelnou teplotu kolem) zůstal by v rámci gravitace viset uprostřed Země, nebo by propadnul na druhou stranu??
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym před 5797 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
Budete v tunelu oscilovat kolem středu ( DÍKY KINETICKÉ ENERGII) tak dlouho až se zastavíte ve středu zeměkoule.
| 0 Nominace Nahlásit |
Když pominu, že by se magma vylilo na povrch a představim si prostě díru skrz tak by zůstal viset uprostřed gravitačního pole, tam je totiž nejsilnější.
| 0 Nominace Nahlásit |
Nerekl bych, ze je tam gravitacni pole nejsilnejsi. Spis je uprostred Zeme
gravitace tak vyvazena, ze by visel ve vzduchu. Gravitace souvisi s hmotou.
A co to? Nechce se vam kvuli pocitu beztize opoustet Zeme, a tak to chcete
zkusit takto? 😉
|
0
před 5797 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| annas | 5282 | |
| Kepler | 2867 | |
| Drap | 2734 | |
| quentos | 1816 | |
| mosoj | 1594 | |
| led | 1401 | |
| marci1 | 1379 | |
| aliendrone | 1230 | |
| elkon | 1178 | |
| zjentek | 1174 |
| Astronomie |
| Fyzika |
| Jazyky |
| Matematika |
| Sociální vědy |
| Technické vědy |
| Ostatní věda |