JájsemRaibek

Co by se stalo, pokud by se proletáři všech zemí spojili?

Pamatuji si, že v tisku byla uveřejněna na titulní straně informace: Proletáři všech zemí spojte se!
Co by se stalo, pokud by se spojili?

Nejlepší odpověď
marci1

Doufejme, že by nevzniklo něco jako Severní Korea, Kuba, Albánie atp. 🙂

Další odpovědi
klob1

Byli by spojeni. Takže spolek,společnost, Únie proletářů. Nebo nějaká nová strana by vznikla.
Takže EU kompletní?
Jen, aby to pak nevznikl zase nějaký ten Ráj na zemi?

Mirdas

Z nedávné minulostí zde máte několik pokusů a prakticky měli vždy stejný scénář.
Popravy, koncentrační tábory, izolace od okolního světa, nedostatek jakéhokoliv zboží, fanatické vyznávání kultu vedoucí garnitůry, zaostalost a tak dále, a tak dále.

bolak

Tak to by byly hotový orgie..

anonym

Něco jako apocalypsa lidstva,zhroucení všeho dobrého a nastal by čas temna.

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=SzNC8jOY­dyg

Šidlo

nuž:

  1. záviselo by to, samozrejme, pri akej príležitosti by sa spojili
  2. štatisticky, väčšina proletárov by hovorilo čínskymi a indickými jazykmi, takže by sa nedohodli…ani medzi sebou z týchto krajín
  3. v prípade, že by to bolo v blízkej budúcnosti, predpokladajme, že všetci proletári by vedeli trochu anglicky…ale ako proletári, len trochu
  4. o čom by sa asi tak dohadovali? asi o pestovaní ruží a zbieraní servítok, že? koniec irónie

dobre, žarty bokom…podľa mňa je už väčšina proletárov spojená cez facebook, instagram a podobné služby…a ako to tam vyzerá? (bez irónie neviem ,ani jedno nepoužívam)

lexx

měli by všechno společné: od beranic až po manželky…

da ny

„Proletariát je ve společenské teorii Karla Marxe a v revolučním marxismu třída, jejíž příslušníci (proletáři, dělníci a zaměstnanci) nevlastní výrobní prostředky a jsou tedy svou obživou závislí na jejich vlastnících (kapitalistech, buržoazii).“
Bez tekoucí krve by to nebylo ....... :D
Revoluce ? Chaos? Apokalypsa? Nový světový řád? Hladomor? Válka? Armagedon?
Oni se lidé nedomluví na ničem někdy ani v jedné rodině…;)