Rokio

Co by se stalo, kdybych v divadle z balkónu shodil lustr?

Myslíte si, že by mi ti dole poděkovali?

Nejlepší odpověď
Tw!st

Ve tvém případě by tě zbavili svéprávnosti.

Další odpovědi
yuko

Fantome opery – s Tebou se clovek fakt nenudi. A dovedes rozesmat. Zvlastni, co vsechno se Ti honi v hlave. Takovy padajici lustr muze nakoho zranit nebo zabit a pak bys mel ve vezeni dost casu premyslet, proc jsi ho chtel shodit 🙂
A odpoved – nepodekovali.

Zdroj: http://www.csfd­.cz/film/134269-fantom-opery/prehled/

Drap

Spíše dostal pár facek. A zaslouženě

mosoj

Jsi opice nebo člověk? Podle toho by se všechno odvíjelo.

led

Podnapilých do divadla nevpustia a triezvi vedia, ako sa správať v divadle.
Luster v divadle – svietidlo zavesené mimo dosahu diváka.
Pokiaľ máš na mysli nástenné svietidlo, je upevnené tak, aby nemohlo mimovoľne padnúť.
Pokiaľ by si teda zhodil akékoľvek svietidlo v divadle zámerne:
1 – dostal by si ho k náhrade
2 – pri zranení iného človeka tebou zhodeným svietidlom, prípadne zavinil by si tým požiar, očakávaj trestné oznámenie za verejné ohrozenie
3 – dostal by si k náhrade všetky škody, ktoré by tvojim konaním vznikli
(predstav si len ten nemalý honorár Pavarotimu, včetne platby za liečenie následkov jeho šoku a to je len malá ukážka).