Rokio

Co by se stalo, kdybych si proti vůli lékaře udělal řidičák a začal jezdit autem?

Mohl bych se pak dopustit obecného ohrožení z nedbalosti, nebo dokonce těžkého ublížení na zdraví z nedbalosti, či zabití z nedbalosti a mohlo by to skončit podmínkou?

Vím stoprocentně jistě, že o úmysl by se nejednalo.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Fór je v tom, že BEZ doporučení lékaře řidičák NEUDĚLÁŠ, víš? Tedy… NEMĚLO by to jít, ale ono je věcí, které by „se neměly“ a víš, že „když se chce, tak všechno jde“. ;) :D

Na druhou stranu bych se moc neobával tvého řízení. Než bys vyřešil „dilema“, který pedál sešlápnout a který ne (aby ses rozjel – viz tvé trampoty na přechodech), tak už dávno budu prdět do hlíny. ;) :D :D

Další odpovědi
Arne1

Plácáš – jako vždy – nesmysly. Bez papíru od lékaře řidičák neuděláš. A uvažovat o tom co by kdyby nemá vůbez žádný smysl.

elkon

Bez lékařského potvrzení se s tebou v autoškole nikdo bavit nebude.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.