NeedHelp:(

Co by se stalo, kdybych šel po městě s maskou ANONYMOUS?

Vaše vtipné komentáře „Koukali by na tebe jak na idiota“ si nechte :) Díky předem za odpovědi

Nejlepší odpověď
gecco

Nic… Potkávám i horší zjevy…
Maximálně by tě policajti prolustrovali…
😉

Další odpovědi
quentos

Vyzkoušej a pak nám řekni – třeba dostaneš do držky od někoho, kdo je nemá rád.
… a ty si nech ty kecy typu „ty a ty odpovědi… si nechte“. Nechceš nám rovnou nadiktovat, co ti máme odpovědět?
Porušuješ jeden ze základních bodů zdejšího kodexu – „buďte zdvořilí“.

lexx

nic…u nás v domě bydlí člověk co chodí v masce Fantomase, nikdo ho nikdy neviděl bez, děcka si myslí že je opravdovej
http://www.zbo­zi.cz/hledani/?q=fan­tomas%20maska

ptáč

Mě by zajímalo, kdyby se lidi domluvili a chodili by po městě v islámských černých pytlech, co by tomu řekli ti, co by to nevěděli. Víš jak nosí ženské ty hadry přes obličej. Nikdo by pak nepoznal kdo je kdo. Všichni by byli stejní. Musel by to někdo zakázat, aby nás měli pod kontrolou.

anonym

„hej, ty tam vzadu, sundej tu masku!“

anonym

co by se mělo stát? zakázané to není, jen při demonstracích a jiných shromážděních. Mikuláš s čertem si také nechodí pro povolení. každopádně, kdybych Tě potkal, tak bych použil ten vtipný komentář a kdybych měl špatnou náladu, tak bych použil třeba i něco ostřejšího

anonym

Nic,ale za minulýho režimu bys to asi pěkně schytal.
Ted maximálně benga by tě chtěli kontrolovat.
Anonymous maska je pěkná.
No nekup to za 79kč.
https://www.go­ogle.cz/?gws_rd=­ssl#q=anonymou­s+maska+na+pro­dej