Galax

Co by se stalo kdybych bral Omega 3 mastné kyseliny nitrožilně???

Opravdu by mě to zajímalo..... co by se stalo, kdybych kapsle s rybím tukem nepolykal ale bral je nitrožilně????

Nejlepší odpověď
Pájo

Ale sakra! Co je to za nápady. Chcete se zabít!!!?
Studujte na:
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/In­f%C3%BAze
Snad z toho něco budete schopen pochopit!!! Vpravit něco správně (a bezpečně) do žil je věda, i zdravotní sestry musejí projít těžkým drilem, aby se do toho mohly samostatně pustit.

Další odpovědi
terry

Asi by se ty účinné látky nedostaly tam a v tu dobu, kam mají.