Co by se stalo, kdyby vrtulník visel nad horkovzdušným balónem ?!

Doplňuji:
To, že pilot vrtulníku by porušil zákony je jasné, ale jaký by nastal fyzikální jev ?

Nejlepší odpověď
zjentek

Nastala by škála fyzikálních jevů. Mimo jiné by se tam míchaly nějaký teploty, tlaky (nevíme jak vysoko nad balónem visí), takže víry, turbolence atd ..mohl by se propadnout, jestli myslíš toto

Další odpovědi
Děda Louda

Pilot vrtulníku by přišel o papíry a šel by si sednout za obecné ohrožení, případně za pokus o vraždu posádky balonu. V každém případě by to nepěkně odskákal. Předpokládám, že máš na mysli případ, kdy je balon ve vzduchu. Bude-li sbalený v autě, nestalo by se zřejmě nic mimořádného.

mosoj

Jo zjev je to pěkný. Jako když na balon foukne silný vítr. On by tam ten balon nevydržel ani chvilku.

anonym

Držel by ho lanem.