Kepler

Co by se stalo, kdyby USA krizovým nařízením prezidenta deportovalo všechny negry do Afriky?

Případně latinoamerikány za hranice Mexika? Legislativně to jistě nelze, díky demokratickému principu. Nastala by krize společnosti, protože nikdo jiný by za bílé Američany nevyvážel odpadky a neměli by řemeslníky, sluhy a vychovatelky dětí? Nebo by si místo nich raději pozvali přistěhovalce z Evropy? Já myslím, že zájem by byl na obou stranách.

https://pixaba­y.com/photos/strong-wonder-woman-super-girl-3386583/

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… nic …
… víš stejně dobře jako já, že v americe žádní negři nejsou, tak jako u nás nejsou cikáni … a bílí taky ne, vše, co je bílé, je rasista či skin … no, voni popravdě nemaj v americe co dělat ani bílí, je to přeci zem rudých …

Další odpovědi
aliendrone

Nahradit je přistěhovlaci z Evropy? Myslíš jako Turky, Araby a další? To by si tedy moc nepomohli, podle mě. ;) :D :D

led

Kepler a nemohlo by platiť aj „bieli preč z Európy? Vráťte sa všetci do krajiny svojich predkov“. Ale tí boli z Raja Božím príkazom vyhnaní
Okrem toho aj podľa Knihy kníh Biblie je človek v Europe hnedým imigrantom z Edenu. Kedže bol Adam vymodelovaný z hliny, nemohol byť biely, ale mal farbu hliny Zeme. To, že Europan je biely je prejavom skrývania sa pred blahodárnym vplyvom prírody v tieni stavieb „civilizácie“.

Pokiaľ by sme išli až ku koreňom prisťahovalectva do Ameriky, tak tam človek, bez ohľadu na farbu a reč, nemá čo robiť. Maximálne len ako hosť a tak sa má aj správať.

anonym

Běloši tam jsou přistěhovalci z Evropy, černoši jsou snad více Američané než oni, jsou to potomci původního obyvatelstva kontinentu. Co by se stalo? De fakto by po sto letech údajně vzorové demokracie vyhnali evropští kolonizatori Američany z Ameriky… Což by historici právě takto interpetovali, pro Ameriku by to byla taková pozupa že i celá éra otroctví a války severu proti jihu byla proti tomu jen nicotna epizoda, takže se to samozřejmě nestane.

dubraro

Stalo by se to, že kdyby je deportovali, tak by tam už nebyli. Všechny důsledky nikdo nedohlédne.

zjentek

Mimo jiné, Afrika není nafukovací.

Když tady píšeš o těch, co pracovat nemíní, tak je to o těch, kteří žijí v dostatku, že? No jo no, tak to ale chodí, co svět světem stojí. Až vědci vyvinou soběstačnou umělou inteligenci, tak žijící v dostatku už nebudou prahnout po těch, no, jak tomu říkáš – negrech a nebudou si dělat negry ani z jinak rozumných bělochů, kteří třeba jen omylem šlápli vedle tím, že svému okolí v dětství důvěřovali. (;

Kepler

alien: Araby, Turky a Cikány za evropany nepovažuju, ti se tu jenom nacpali

anonym

Po něčem takovém by rovnou mohli seštotovat sochu svobody a spálit každý list opečovávané americké ústavy

anonym

Samozřejmě včetně kontroverzního druhého dodatku :D

aliendrone

ge0rge>>> To měli udělat už DÁVNO, v zemi kde lze jen tak se usnést o zastavení platnosti lidských práv a legalizovat mučení je nějaká socha Svobody spíš výsměch. ;) :)