bolak

Co by se stalo, kdyby si Ronaldu usmyslel?

Co by se stalo, kdyby Ronaldo, jak teď podepsal tu smlouvu na půl 500.000.000 ročně, si usmyslel že už ho ta čutaná nebaví, začal pobíhat jentak random po hřišti a vykopával drny? Musel by ho platit ten klub dál a nebo by mu mohli napařit nějakou pokutu a vyhodit ho z týmu?

Odpovědi
Emefej

Záleží na tom, jestli má v té smlouvě nějaký dodatek, tykající se výkonů.